Top Talent Festival (TTF18) v prípravnej fáze

September 11, 2018

Multižánrový festival TTF18  sa bude realizovať  v Novom Meste nad Váhom po tretí krát od 18. do 25. októbra 2018. Na tento festival sa môžu prihlásiť všetci záujemci od 5 do 26 rokov, zaslaním prihlášok do 20. septembra 2018. Prihlásiť sa môžete pomocou prihlášok  na domovskej stránke PKT/PCT - Projekt konfigurácia talent, kde nájdete aj ďalšie podmienky účasti. 

Súťaže v žánroch HUDBA, SPEV, TANEC, DIVADLO a VÝTVARNÉ UMENIE budú prebiehať v dňoch od 19.  do 21.10.2018 podľa jednotlivých žánroch, realizované v MsKS Nové Mesto nad Váhom  od 10,00 hod. 

Vyhodnotenie súťaží sa bude realizovať v programe GALASHOW o 17,00 hod. v MsKS Nové Mesto nad Váhom. Organizátori pre súťažiacich pripravili zaujímavé ocenenia a na svoje si prídu aj diváci. V programe Galashow  vystúpi hosť programu Ivanna BAGOVÁ. Diváci programu GALASHOW vyhrávajú zaujímavé ceny rekreačného a úžitkového charakteru od partnerov festivalu

Pre účastníkov je pripravený relaxačno-oddychový program zameraný na spoznávanie krás Slovenska a turistiky. Podľa záujmu účastníkov sa budú realizovať aj workshopy. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017-2020 

PK/PC-FESTIVALS TALENT

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now