top of page

Top Talent Festival (TTF18) v prípravnej fáze

Multižánrový festival TTF18 sa bude realizovať v Novom Meste nad Váhom po tretí krát od 18. do 25. októbra 2018. Na tento festival sa môžu prihlásiť všetci záujemci od 5 do 26 rokov, zaslaním prihlášok do 20. septembra 2018. Prihlásiť sa môžete pomocou prihlášok na domovskej stránke PKT/PCT - Projekt konfigurácia talent, kde nájdete aj ďalšie podmienky účasti.

Súťaže v žánroch HUDBA, SPEV, TANEC, DIVADLO a VÝTVARNÉ UMENIE budú prebiehať v dňoch od 19. do 21.10.2018 podľa jednotlivých žánroch, realizované v MsKS Nové Mesto nad Váhom od 10,00 hod.

Vyhodnotenie súťaží sa bude realizovať v programe GALASHOW o 17,00 hod. v MsKS Nové Mesto nad Váhom. Organizátori pre súťažiacich pripravili zaujímavé ocenenia a na svoje si prídu aj diváci. V programe Galashow vystúpi hosť programu Ivanna BAGOVÁ. Diváci programu GALASHOW vyhrávajú zaujímavé ceny rekreačného a úžitkového charakteru od partnerov festivalu.

Pre účastníkov je pripravený relaxačno-oddychový program zameraný na spoznávanie krás Slovenska a turistiky. Podľa záujmu účastníkov sa budú realizovať aj workshopy.

bottom of page