top of page

 

Hudobný producent, spevák, skladateľ. Jeho  autorská pieseň Tajný sen sa stala na niekoľko týždňov nahranejšou skladbou v slovenskom éteri.  Spolupracoval  s Tomim Popovičom, Rytmusom, Tinou,  s Randym Gnepom – producent Katky Knechtovej, Liny Mayer a ďalšími známymi osobnosťami z prostredia slovenskej popmusic. Má vlastnú talkshow NA JEDNO, v kaviarni Slávia, kde si pravidelne pozýva hostí z rôznych sfér. Aktívne vyhľadáva mladé talenty  (napr. TOM a ELO – detská zábavná dvojica s megahitom Hej, do školy, speváčka TYA – účastnička The Voice Ćeskoslovensko, Timea Lacova, Matej Bartko – semifinalisti SUPERSTAR)  

Člen poroty a hosť programu GALASHOW Tatras Talent CUP (TTC20) v Poprade.

Slovenská speváčka a novinárka, finalistka The Voice ČS, pracovníčka v populárnom nahrávacom štúdiu Littlebeat pre celebrity popmusic. 

Členka poroty a hosť programu GALASHOW Top Talent Festivalu (TTF19) v Novom Meste nad Váhom, kde predstavila svoje debutové CD. 

Slovenský spevák, interpret, autor, pesničkár a muzikálový herec. Jeho kariéru odštartovala druhá séria súťaže Slovensko hľadá Superstar II v roku 2005, kde sa umiestnil vo finále. V roku 2010 účastník národného kola súťaže Eurovision Song Contest. Vplyv na jeho tvorbu mali:  Richard Müller (spevák)Robo GrigorovIvan TáslerDamien RiceGlen HansardJames BluntPaolo Nutini. V roku 2007 debutoval aj v pôvodnom slovenskom muzikále Fontána pre Zuzanu v Divadle Nová Scéna, kde po boku Mirky Partlovej (Zuzana) stvárnil hlavnú mužskú postavu (Olino) ako muzikálový herec. Ako muzikálový herec sa ukázal aj v roku 2013  v slovenskej adaptácii broadwayského muzikálu Rent v Divadle Aréna.

Člen poroty a hosť programu GALASHOW Spish Talent Festival 2019 v Smižanoch. 

Slovenská herečka, mímka, tanečníčka, režisérka, divadelná tvorkyňa. Umelkyňa na voľnej nohe, zakladateľka zoskupenia fyzického divadla TRIO OLGA a organizátorka MEDZINÁRODNÉHO Festivalu DIVNÉ VECI v STAREJ TUREJ, EXTERNÁ pedagógička herectva na konzervatóriu. ​

Zameriava sa na divadlo a tanec so špecializáciou: fyzické herectvo-moderná míma, tvorba vlastného autorského divadla,  organizátor site –špecifického festivalu Divné veci multižánrových disciplín.

Skúsenosti vo filme a divadle s medzinárodnými spoluprácami napr. Holandsko, Belgicko, Nemecko, Brazília.  Členka poroty a hosť programu GALASHOW Tatras Talent CUP 2019 v Poprade. 

Slovenská speváčka, historicky prvá víťazka TV súťaže Hlas Česko Slovenska v roku 2012, absolventka konzervatória Dezidera Kardoša v Topoľčanoch, kde práve nastúpila na post učiteľky spevu, čerstvo ukončila Magisterské štúdium na UKF v Nitre, kde študovala hudobno-dramatický odbor na Pedagogickej fakulte UKF. Vydala sólový album „Oheň v duši“ (2012 Universal Music) a spolupracovala s interpretmi ako Michal David, La Gioia, Maduar, DJ Drozďo & Demex.  Členka poroty a hosť programu GALASHOW Top Talent Festival 2018 v Novom Meste nad Váhom. 

Trnava

Slovenský herec, spevák a skladateľ. Člen poroty a hosť programu GALASHOW Viva Talent Festival 2018 v Košiciach. 

Rožňava

Hudobník, spevák. Člen poroty a hosť programu GALASHOW Tatras Talent CUP 2018 v Poprade. 

Žilina

Spevácka skupina Šleha v zložení  Vlado Kubala, Ľubomír  Mazák, Juraj Janček. Členovia poroty a hostia programu GALASHOW VTF17 v Košiciach. 

Bratislava

Speváčka, skladateľka, profesionálna moderátorka a príležitostná herečka. Členka poroty  a hosť programu GALASHOW STF 17 v Smižanoch. 

Bratislava

Slovenská speváčka a herečka. V roku 2005 bola vo finále Slovensko hľadá SuperStar. Členka poroty a hosť programu GALASHOW TTC 17 v Poprade.

Žilina

Profesionálny spevák a hudobník. Člen poroty a hosť  programu GALASHOW TTF 16 v Trenčianskych Tepliciach.

Žilina

Hudobník, spevák, textár, básnik, moderátor ..... zveromil, ľudomil, recesista, srandičkár ..... momentálne žijúci v meste New York. Člen poroty a hosť programu GALASHOW VTF 16 v Košiciach. 

A.T.DANCE

Studio performance dance Dnepropetrovsk Ukrajina

Absolútny víťaz festivalu - súťaže Tatras Talent Cup (TTC16) Poprad. 

Divadelný súbor L

ZUŠ Levoča

Pedagóg: Mgr. Mária  Muranská

Absolútny víťaz festivalu - súťaže Spish Talent Festival (STF15) Smižany. 

Mário FIANTOK

Gbely

Absolútny víťaz festivalu - súťaže Top Talent Festival (TTF15) v Trenčianských Tepliciach. 

Divadlo ALKANA

Muzikálové konzervatórium ALKANA Bratislava

Pedagóg: Mgr.art. Petra Gažíková Langová, Mgr. art. Soňa Hatalová.

Absolútny víťaz  festivalu - súťaže Tatras Talent Cup (TTC15) v Poprade.

Ensemble clasic dance FUETE

Odessa Ukrajina

Pedagóg: Marija Koziar

Laureát festivalu - súťaže Viva Talent Festival (VTF14).

Angelina IVASHKO, Volodimir MILUSHKIN

Muzykalnyj College - Muzikalnoe ucilisce Dankevica Odessa Ukrajina

Pedagóg: Oleksi Solovijov

Koncertmajster: Nataliya Petrovska 

Laureát festivalu - súťaže Spish  Talent  Festival (STF14).

KOMORNÝ ORCHESTER

ZUŠ Spišská nová Ves

Pedagóg: Bc. Mariana Kacvinská. 

Laureát festivalu - súťaže Spish  Talent Festival (STF13).

1 / 1

Please reload

Nadcházející události

 • Spish Talent Fetival
  Spish Talent Fetival
  st 29. 3.
  Smižany
  29. 3. 2017, 8:00 – 05. 4. 2017, 20:00
  Smižany, 053 11 Smižany, Slovakia
  29. 3. 2017, 8:00 – 05. 4. 2017, 20:00
  Smižany, 053 11 Smižany, Slovakia
  Contest - 1.-2.04.2017 KD Smižany
bottom of page