top of page

Profesionálna porota a hostia programu GALASHOW v PKT - FESTIVALS TALENT

Tomáš Buranovský

Od mala vníma hudbu ako svoju neodmysliteľnú súčasť. Už ako dieťa sa zúčastňoval rôznych ľudových speváckych súťaží. V roku 2007  sa prihlásil do súťaže Slovensko hľadá superstar, kde sa dostal do tretieho semifinále. Tri roky na to  zvíťazil s piesňou Blízko cieľa v autorskej súťaži Košický Zlatý poklad. V roku 2011  sa stal finalistom Československo má talent. Ďalej tvoril, písal piesne, spieval a v roku 2017 sa dočkal aj prvej profesionálnej zmluvy v hudobnom vydavateľstve. Na sklonku toho istého roka prišila aj zlomová skladba Lúč, ktorá sa stala najhranejšou slovenskou piesňou. V súčasnosti vyučuje hudobnú výchovu a hru na zobcovej flaute. Pracuje na dokončení albumu, skladá, nahráva, koncertuje a teší sa, že mam možnosť robiť to čo mám rád. 

Člen poroty a hosť GALASHOW Viva Talent Festival ( VTF20)  v Košiciach. 

 

Hudobný producent, spevák, skladateľ. Jeho  autorská pieseň Tajný sen sa stala na niekoľko týždňov nahranejšou skladbou v slovenskom éteri.  Spolupracoval  s Tomim Popovičom, Rytmusom, Tinou,  s Randym Gnepom – producent Katky Knechtovej, Liny Mayer a ďalšími známymi osobnosťami z prostredia slovenskej popmusic. Má vlastnú talkshow NA JEDNO, v kaviarni Slávia, kde si pravidelne pozýva hostí z rôznych sfér. Aktívne vyhľadáva mladé talenty  (napr. TOM a ELO – detská zábavná dvojica s megahitom Hej, do školy, speváčka TYA – účastnička The Voice Ćeskoslovensko, Timea Lacova, Matej Bartko – semifinalisti SUPERSTAR)  

Člen poroty a hosť programu GALASHOW Tatras Talent CUP (TTC20) v Poprade.

Slovenská speváčka a novinárka, finalistka The Voice ČS, pracovníčka v populárnom nahrávacom štúdiu Littlebeat pre celebrity popmusic. 

Členka poroty a hosť programu GALASHOW Top Talent Festivalu (TTF19) v Novom Meste nad Váhom, kde predstavila svoje debutové CD. 

Slovenský spevák, interpret, autor, pesničkár a muzikálový herec. Jeho kariéru odštartovala druhá séria súťaže Slovensko hľadá Superstar II v roku 2005, kde sa umiestnil vo finále. V roku 2010 účastník národného kola súťaže Eurovision Song Contest. Vplyv na jeho tvorbu mali:  Richard Müller (spevák)Robo GrigorovIvan TáslerDamien RiceGlen HansardJames BluntPaolo Nutini. V roku 2007 debutoval aj v pôvodnom slovenskom muzikále Fontána pre Zuzanu v Divadle Nová Scéna, kde po boku Mirky Partlovej (Zuzana) stvárnil hlavnú mužskú postavu (Olino) ako muzikálový herec. Ako muzikálový herec sa ukázal aj v roku 2013  v slovenskej adaptácii broadwayského muzikálu Rent v Divadle Aréna.

Člen poroty a hosť programu GALASHOW Spish Talent Festival 2019 v Smižanoch. 

Slovenská herečka, mímka, tanečníčka, režisérka, divadelná tvorkyňa. Umelkyňa na voľnej nohe, zakladateľka zoskupenia fyzického divadla TRIO OLGA a organizátorka MEDZINÁRODNÉHO Festivalu DIVNÉ VECI v STAREJ TUREJ, EXTERNÁ pedagógička herectva na konzervatóriu. ​

Zameriava sa na divadlo a tanec so špecializáciou: fyzické herectvo-moderná míma, tvorba vlastného autorského divadla,  organizátor site –špecifického festivalu Divné veci multižánrových disciplín.

Skúsenosti vo filme a divadle s medzinárodnými spoluprácami napr. Holandsko, Belgicko, Nemecko, Brazília.  Členka poroty a hosť programu GALASHOW Tatras Talent CUP 2019 v Poprade. 

Slovenská speváčka, historicky prvá víťazka TV súťaže Hlas Česko Slovenska v roku 2012, absolventka konzervatória Dezidera Kardoša v Topoľčanoch, kde práve nastúpila na post učiteľky spevu, čerstvo ukončila Magisterské štúdium na UKF v Nitre, kde študovala hudobno-dramatický odbor na Pedagogickej fakulte UKF. Vydala sólový album „Oheň v duši“ (2012 Universal Music) a spolupracovala s interpretmi ako Michal David, La Gioia, Maduar, DJ Drozďo & Demex.  Členka poroty a hosť programu GALASHOW Top Talent Festival 2018 v Novom Meste nad Váhom. 

Trnava

Slovenský herec, spevák a skladateľ. Člen poroty a hosť programu GALASHOW Viva Talent Festival 2018 v Košiciach. 

Rožňava

Hudobník, spevák. Člen poroty a hosť programu GALASHOW Tatras Talent CUP 2018 v Poprade. 

Žilina

Spevácka skupina Šleha v zložení  Vlado Kubala, Ľubomír  Mazák, Juraj Janček. Členovia poroty a hostia programu GALASHOW VTF17 v Košiciach. 

Bratislava

Speváčka, skladateľka, profesionálna moderátorka a príležitostná herečka. Členka poroty  a hosť programu GALASHOW STF 17 v Smižanoch. 

Bratislava

Slovenská speváčka a herečka. V roku 2005 bola vo finále Slovensko hľadá SuperStar. Členka poroty a hosť programu GALASHOW TTC 17 v Poprade.

Žilina

Profesionálny spevák a hudobník. Člen poroty a hosť  programu GALASHOW TTF 16 v Trenčianskych Tepliciach.

Žilina

Hudobník, spevák, textár, básnik, moderátor ..... zveromil, ľudomil, recesista, srandičkár ..... momentálne žijúci v meste New York. Člen poroty a hosť programu GALASHOW VTF 16 v Košiciach. 

Bratislava

Profesionálna speváčka. Členka poroty a hosť programu GALASHOW TTC16 v Poprade. 

Bratislava

Speváčka, profesionál divadelného a muzikálového umenia. Členka poroty a hosť programu GALASHOW STF 15 v Smižanoch.

Bratislava

Producent, režisér, hudobník, spevák a textár. Člen poroty  a hosť programu GALASHOW TTF 15 v Trenčianskych Tepliciach.

Košice

Katka KAMENCOVÁ - speváčka - účastníčka  ČS ma TALENT a Hlas ČS.

Rafael AKOPJAN - muzikant - účastníkČS má TALENT a Hlas ČS. 

Obaja členovia poroty VTF14 a hostia GALASHOW14 v Košiciach.

Prešov

Profesionálna speváčka - víťazka súťaže SLOVAK SUPERSTAR 2005. Členka poroty STF14 a hosť GALASHOW STF14 v Smižanoch.

1 / 1

Please reload

bottom of page