top of page

Top Talent Festival 19

Multižánrový umelecký festival pre deti a mládež Top Talent Festival sa bude realizovať od 7.-13. 11.2019 v Novom Meste nad Váhom. Zúčastnia sa ho slovenskí účastníci z Bratislavy, Revúcej, Nového Mesta nad Váhom, Skalice, Trenčianskej Turnej, Bojníc, Novej Dubnice, Nitry, Púchova, Martina, Turčianských Teplíc, Nedožery - Brezany, V. Lomnice, Zborova a Košíc, ktorí sa budú prezentovať v rámci festivalu a súťažiť vo vyhlásených žánroch HUDBA, SPEV, TANEC, DIVADLO a VÝTVARNÉ UMENIE.

Ich výsledky bude hodnotiť 10 bodovým systémom odborná porota v zložení: PREDSEDA POROTY - PhDr. Eva Grznárová a jej ČLENOVIA: Mgr. Ivana Škrteľová, Bc. Viera Muntágová DiS.art, Lucia Pavlíková DiS.art., Michaela Husárová, Matej Koreň, Vlado Kubala, Mgr. Ružena Dorčáková, Mgr. Jozefína Schneiderová DiS.

Súťaže budú prebiehať žáner TANEC: 9.11.2019 od 15,00 hod a žáner HUDBA a SPEV o 10,00 hod. v MsKS Nové Mesto nad Váhom, divadelná sála. Počas celého víkendu realizácie festivalu - súťaže TTF19 bude otvorená výstava výtvarných diel účastníkov vo Foajé MsKS Nové Mesto nad Váhom. Výtvarné práce môžete vidieť aj prostredníctvom elektronického albumu.

Prierez celého festivalu - súťaže môžete zhliadnúť v programe GALASHOW, ktorý sa bude realizovať 10.11.2019 v divadelnej sále MSKS Nové Mesto nad Váhom o 17,00 hod. Profesionálnym hosťom bude Michaela HUSÁROVÁ, alias M.U.S - Slovenská speváčka a novinárka, finalistka The Voice ČS, pracovníčka v populárnom nahrávacom štúdiu Littlebeat pre celebrity popmusic. Členka poroty a hosť programu GALASHOW Top Talent Festivalu (TTF19) v Novom Meste nad Váhom, kde sa predstaví výberom zo svojho debutového CD.

V závere Galashow budú vyhlásené výsledky súťaže na zlátých, strieborných a bronzových miestach, hlavná cena a vyhlásený bude aj absolútny víťaz festivalu-súťaže. Ocenení budú aj pedagógovia a vedúci kolektívov a súborov. Špeciálny grand získajú kolektívy, súbory a organizácie na účasť Art Talent Festivalu 20 - Medzinárodného multižánrového festivalového -súťažného turné. Na svoje si prídu a diváci. Partneri TTF19 poskytli pre nich zaujímavé ceny rekreačno-úžitkového charakteru.

Účastníci festivalu, majú pripravený na festivale ešte zaujímavý program v rámci oddychovo - poznávacieho charakteru a workshopy, zvlášť zamerané pre zahraničných účastníkov.

Festival – súťaž TTF19 podporili partneri: Mesto Nové Mesto nad Váhom, MsKS Nové Mesto Nad Váhom, ChFW Slovakia, B-mont SK s.r.o Ducové, Hotel DIANA NMnV, Hotel PERLA NMnV, Penzión ADRIANA NMnV, ATMBUS NMnV, DUVAL TRANS NMnV, DM, Kvetinárstvo TESSA NMnV, ADATOUR Cestovná agentúra NMnV, M. Husárová – M.U.S, Televízia POHODA NMnV, Kam do mesta, Creative studio CS, Média štúdio DFS, udalosť Facebooku.

bottom of page