Prípravy na multižánrový festival VTF18 pokračujú

March 18, 2018

 

Základné úkony ohľadne prihlášok na festival - súťaž VTf18 už majú organizátori za sebou. 

Prihlásilo sa okolo  150 súťažiacich  do všetkých žánrových nominácii, okrem žánru DIVADLO. Z  Košíc je zastúpených 6 organizácií  a umeleckých škôl, čo je nárast oproti minulým ročníkom. Do súťažnej časti sa prihlásilo celkovo 15 umeleckých škôl a organizácii zo Slovenska i zahraničia v zastúpení jednotlivcov a kolektívov, ktoré vytvorili čoskoro 3,5 hodinový celkový čistý čas súťažných čísel v celkovom počte 51.

Krásne je aj zastúpenie účastníkov zo slovenských miest: Revúca, Novosad, T. Lomnica, Svit, Bratislava a Prešov. Zahraničné zastúpenie je z Čiech, Ukrajiny a Chorvátska menšina žijúca na Slovensku.

 

V programe GALASHOW budú vyhlásené výsledky súťaže a dozvieme sa aj kto sa stane absolútnym víťazom GRAND PRIX festivalu VTF18. Hosťom programu bude Kamil Mikulčík, ktorý pôsobí ako herec na voľnej nohe, skladateľ, hudobník, spevák a aranžér. Hosťuje vo viacerých slovenských a českých divadlách. 

 

Počas programu GALASHOW bude prebiehať vo foajé  Historickej radnice výstava výtvarných prác účastníkov festivalu. Na svoje si prídu aj diváci, pre ktorých sú pripravené zaujímavé ceny oddychovo - rekreačného charakteru. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017-2020 

PK/PC-FESTIVALS TALENT

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now